Muhtarımız

Ahmet KARAMANLI

1 Mayıs 1978 Çeliktepe doğumlu ve aslen Gümüşhane’lidir. Evli olan muhtarımızın 27 Ocak 2016 doğumlu Zeynep adında bir kız çocuğu vardır.

Muhtarımız göreve geldiği 2009 yılından sonra biri 6 yaşında diğeri 5 yaşında Şehrisena ve Nurseda adında 2 kız çocuğunu hastalıkları nedeniyle kaybetmiştir.6 yaşında vefat eden büyük kızı Şehrisena’nın hastalığı sürecinde sağlık ocağındaki elverişsiz koşullar ve olumsuz fiziki şartlar, kendisinin mahallesine Muhtar olma düşüncesine en büyük etkendir.

Çocukluk ve gençlik dönemleri itibariyle çevresine ve toplumun sorunlarına karşı duyarlılığıyla bilinen muhtarımız çeşitli dernek, vakıf ve spor kulüplerinde yöneticilik ve başkanlık yapmıştır.

Askerlik sonrası ülkemizin en büyük mobilya üretim merkezi olan İnegöl’ün marka değeri yüksek bir firmasında 3,5 yıl İstanbul Bölge Müdürlüğü yaptıktan sonra halen bir boya şirketinin reklam ve halkla ilişkiler danışmanlığını yürütmektedir.Muhtarımız ayrıca baba mesleği olan inşaat ve taahhüt işlerinide sürdürmektedir.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu olan muhtarımız ayrıca ikinci üniversite tahsilinide yaparak İstanbul Kavram Üniversitesi Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık Bölümünden mezun olmuştur.

29 Mart 2009 seçimlerinde siz değerli halkımızın rekor sayıdaki oylarıyla Çeliktepe Mahallesi Muhtarı seçilmiştir.Sizlerin desteği ve yardımlarıyla 5 yıl boyunca başarılı bir hizmet dönemi geçirmiştir. 30 Mart 2014 seçimlerinde ”Çeliktepemize Hizmete Devam” sloganıyla yeniden aday olup seçmen ve sandık bazlı değerlendirmede Türkiye genelinde yeni bir rekorla tekrar ”Çeliktepe Mahallesi Muhtarı” seçilmiştir.Desteğinize layık olma arzusuyla halen bu görevine devam etmektedir.